Od 22 czerwca 2021 r. treści dotyczące działań w ramach #prosteNGO gromadzone są w ramach dedykowanego serwisu pod adresem: proste.ngo
Zapraszamy pod nowy adres!


Przez ostatnie dwa lata zbieraliśmy głosy środowiska na temat potencjalnych uproszczeń dla działań społecznych. Na bazie tego sformułowaliśmy postulaty wskazujące na konkretne obszary do poprawy.  W trakcie spotkań i webinariów, wykorzystując zebrane informacje, chcemy pokazać, że każda organizacja ma możliwość wpływania na warunki w jakich działa, jeżeli jest świadoma co i jak może zrobić.


Czego się dowiesz?
  • jakie przepisy obowiązują organizacje pozarządowe?
  • co zrobić, aby usprawnić działania swojej organizacji?
  • jak wpływać na otoczenie, aby tworzyło przyjazne warunki dla działania organizacji?
  • w jakich obszarach organizacje i działacze społeczni identyfikują największe ograniczenia dla prowadzonej działalności i co zrobić, żeby je zmienić?
Sprawy organizacyjne
Katarzyna Bąk

telefon: +48 692 211 569
e-mail: kontakt@trzeci.org

Tomasz Pawłowski

telefon: +48 691 275 411
e-mail: kontakt@trzeci.org

Zgłoszenie na inny termin

Jeżeli interesuje Cię udział lub organizacja spotkania w ramach #prosteNGO w innym terminie, niż obecnie dostępny, skorzystaj z tego formularza: Rekrutacja otwarta. Odezwiemy się do Ciebie!

Kalendarz
Uwaga!
Od 22 czerwca 2021 r. kalendarz prowadzony jest w ramach serwisu proste.ngo pod adresem: https://proste.ngo/spotkania. Zapraszamy pod nowy adres!